top of page
Krabice pro tuby I.png

PREMIUM SELECTION

Vítejte v naší exkluzivní kolekci výběrových káv! Představujeme vám unikátní soubor šesti lahodných káv z různých koutů světa, balených v praktických papírových tubách po 125g. Každá z těchto káv je vybrána s péčí a vášní z toho nejlepšího, co jsme během naší dlouholeté profesní dráhy jako váš oddaný barista ochutnali.

Každá tuba nese v sobě příběh regionu, odkud káva pochází, a způsobuje dojem, že se právě teď procházíte tamními plantážemi. Od bohatých a plných chutí až po jemné a květinové tóny, tato kolekce káv vám umožní cestovat světem šálku po šálku.

Předprodej zahájen
Dodání do vánoc

Věříme, že naše kolekce představuje vrcholné mistrovství v umění kávovarů. Každý hrníček, který si z této kolekce připravíte, je pohlcujícím zážitkem, který zahřeje váš den a uspokojí vaše nejnáročnější chuťové pohárky. Přijměte naši výzvu a ochutnejte světově proslulou kávu, která vám otevře dveře do jedinečného kávového dobrodružství.

průměrné hodnocení je 3 z 5, na základě 150 hlasů, hodnocení produktu

Na začátku to byl jen nápad na papíru

image0.jpeg
7312073cdfcb32a84faff3d243b9f8f2.jpg
gala cofee (18).png
Snímek obrazovky 2023-01-06 193431.png
image0 (1).jpeg
7c53f2cf52f1dac55b38a4ecb62973c8.jpg

About Me.

This is your About section. Every website has a story and users want to hear yours. This is a great opportunity to give a full background on who you are and what your site has to offer. Double click on the text box to edit the content and add all the information you want to share. You may like to talk about how you got started and share your professional journey. Explain your core values, your commitment to customers and how you stand out from the crowd. You can also add a photo, gallery or video for even more engagement.

Proces předprodeje

Káva samotná

Vybranou báječnou kávu od malých farmářů a jejich rodin. Už máme nějakou dobu. 

Říjen-listopad

Výroba obalů

Obaly do kterých budeme kávu balit máme z 50% hotovu. Tuby s aluminiovou folii kvůli hygieně potraviny a lepšímu skladování máme už naskladněné nikdy zatím jen pro 150krabic po 6tubách

Listopad - prosinec (dodání do Vánoc)

kompletace a odeslání

Jak mile se těchto 150ks krabic vyprodá, spustíme výrobu tak abychom vám stihli tento luxusní dárek dodat ještě před vánoci.

gala cofee (27)11.png
gghgfsdf.png
gghgfsdf2.png
bottom of page