top of page

- GALA SELECTION -

Zmenšení GALA pozadí

TERROIR

čerstvě pražená káva

Patříte mezi kávové fajnšmekry, kteří se nespokojí s něčím obyčejným? Tak přesně pro vás jsme vytvořili unikátní kávovou směs Terroir. Celé 2 roky jsme ochutnávali, vybírali a prověřovali farmáře z těch nejprestižnějších kávových lokalit, abychom vám nabídli něco neopakovatelného. Poznejte pečlivě vyladěnou směs šesti arabic, středně praženou a dokonale vyváženou kávu pro nejnáročnější. Ochutnejte Terroir a objevte nový rozměr kávy.

Hygge - zrnková káva

HYGGE

Jste spíše konzervativnější milovník kávy? Pak vám dokonale zachutná naše kávová směs Hygge. Překvapí vás zemitějšími tóny čokolády, oříšků a medového podbarvení, které zahřeje a potěší v jakoukoli denní i noční dobu. Neodmyslitelnou součástí této osobité kávy s vyšším obsahem kofeinu je 20 % organické a mimořádně kvalitní robusty. Svezte se na vlně Hygge a dopřejte si příjemné chvíle, kdykoli dostanete chuť na něco opravdu dobrého.

- SINGLE SPECIAL - 

BRAZIL

pipi.png

BRAZIL

PERU

New peru.png

PERU

c.png

COSTA RICA

COSTA RICA

CUBA

Cuba.png

CUBA

kenya.png

KENYA

- FARMER -

BEAN´S FRIENDS

Brazil Signature Espresso

Od brazilského farmáře přímo do vašeho šálku. To vše udržitelnou cestou a v exkluzivní kvalitě za rozumnou cenu. To je zrnková káva Brazil Signature Espresso pocházející z proslulé farmy Capricorno Coffees, která je hlavním dodavatelem speciálních káv z kávového pásma Kozoroha. Unikátní region, do kterého se vždy rádi vracíme, produkuje kávu druhu Arabica té nejvyšší kvality, což brzy poznáte i vy. Stačí si objednat a pak se už přenést do nádherných brazilských subtropů, kde to s kávou opravdu umí.

Brazil Estate California

Když se spojí láska a vášeň dvou lidí, kteří milují kávu stejně jako jeden druhého, výsledkem je něco neopakovatelného. Ve chvíli, kdy se Flavia a Luiz Rodriguesovi poznali, ještě netušili, že jejich káva Brazil Estate California ze stejnojmenné farmy se později stane celosvětově proslulou. Po více než 15 letech poctivé práce a za přispění unikátních přírodních podmínek v brazilském pásmu Kozoroha však vzniká úžasný produkt, který můžete ochutnat i vy. Když máte na jazyku tuto špičkovou Arabicu a zavřete oči, rázem se před vámi rozprostře subtropické pásmo oblasti Paraná na samém jihu Brazílie, uvidíte jeho lesy a kávové farmy, kde udržitelnou cestou vzniká tak vynikající káva. Přejeme vám krásné zážitky.

Brazil Signature Piraju 

Kde se rodí ty nejlepší kávy, které můžete ochutnat? Přece v Brazílii, v subtropickém pásmu Kozoroha, a ještě přesněji na farmě Capricorno Coffees, se kterou úzce spolupracujeme. Tam vzniká také zrnková káva Brazil Signature Piraju jako plod regionu s unikátními přírodními podmínkami a unikátním přístupem ke kávě. Ochutnejte poctivou práci místních a námi pečlivě prověřených farmářů, kteří vědí o kávě úplně vše. Hned po prvních doušcích zjistíte, že vám přivážíme tu nejvyšší úroveň Arabic přímo z kávové Mekky.

bottom of page