- GALA SELECTION -

TERROIR

čerstvě pražená káva

Patříte mezi kávové fajnšmekry, kteří se nespokojí s něčím obyčejným? Tak přesně pro vás jsme vytvořili unikátní kávovou směs Terroir. Celé 2 roky jsme ochutnávali, vybírali a prověřovali farmáře z těch nejprestižnějších kávových lokalit, abychom vám nabídli něco neopakovatelného. Poznejte pečlivě vyladěnou směs šesti arabic, středně praženou a dokonale vyváženou kávu pro nejnáročnější. Ochutnejte Terroir a objevte nový rozměr kávy.

Hygge - zrnková káva

HYGGE

Jste spíše konzervativnější milovník kávy? Pak vám dokonale zachutná naše kávová směs Hygge. Překvapí vás zemitějšími tóny čokolády, oříšků a medového podbarvení, které zahřeje a potěší v jakoukoli denní i noční dobu. Neodmyslitelnou součástí této osobité kávy s vyšším obsahem kofeinu je 20 % organické a mimořádně kvalitní robusty. Svezte se na vlně Hygge a dopřejte si příjemné chvíle, kdykoli dostanete chuť na něco opravdu dobrého.

- SINGLE SPECIAL - 

Uni 1.png

BRAZÍLE

Uni 4.png

PERU

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. 

Uni 5.png
Uni2.png

CUBA

Uni 3.png

KENYA

KOSTARICA

- FARMER -

BEAN´S FRIENDS

Brazil Signature Espresso

Od brazilského farmáře přímo do vašeho šálku. To vše udržitelnou cestou a v exkluzivní kvalitě za rozumnou cenu. To je zrnková káva Brazil Signature Espresso pocházející z proslulé farmy Capricorno Coffees, která je hlavním dodavatelem speciálních káv z kávového pásma Kozoroha. Unikátní region, do kterého se vždy rádi vracíme, produkuje kávu druhu Arabica té nejvyšší kvality, což brzy poznáte i vy. Stačí si objednat a pak se už přenést do nádherných brazilských subtropů, kde to s kávou opravdu umí.

Brazil Estate California

Když se spojí láska a vášeň dvou lidí, kteří milují kávu stejně jako jeden druhého, výsledkem je něco neopakovatelného. Ve chvíli, kdy se Flavia a Luiz Rodriguesovi poznali, ještě netušili, že jejich káva Brazil Estate California ze stejnojmenné farmy se později stane celosvětově proslulou. Po více než 15 letech poctivé práce a za přispění unikátních přírodních podmínek v brazilském pásmu Kozoroha však vzniká úžasný produkt, který můžete ochutnat i vy. Když máte na jazyku tuto špičkovou Arabicu a zavřete oči, rázem se před vámi rozprostře subtropické pásmo oblasti Paraná na samém jihu Brazílie, uvidíte jeho lesy a kávové farmy, kde udržitelnou cestou vzniká tak vynikající káva. Přejeme vám krásné zážitky.

Brazil Signature Piraju 

Kde se rodí ty nejlepší kávy, které můžete ochutnat? Přece v Brazílii, v subtropickém pásmu Kozoroha, a ještě přesněji na farmě Capricorno Coffees, se kterou úzce spolupracujeme. Tam vzniká také zrnková káva Brazil Signature Piraju jako plod regionu s unikátními přírodními podmínkami a unikátním přístupem ke kávě. Ochutnejte poctivou práci místních a námi pečlivě prověřených farmářů, kteří vědí o kávě úplně vše. Hned po prvních doušcích zjistíte, že vám přivážíme tu nejvyšší úroveň Arabic přímo z kávové Mekky.