top of page
10710390_10205107130992260_5696457790692

O nás

Kdy se začal psát příběh protkaný krásnou vůní kávy? Kávě se věnuji už od 17 let, kdy jsem si udělal první kurz na hotelové škole v Jeseníku. Myslíte, že se ze mě poté stal úžasný barista? Ani zdaleka.

První zkušenosti s vyšší ligou kávy jsem získal o prázdninách v Irsku. V místní síti Coffee Company Insomnia to byla pro českého neználka pořádná škola. Ve víkendové coffee school už ale každý absolvent poznal, o co v oblasti kávy vlastně jde.

A v Česku jsem se vzděláváním rozhodně nepřestal. Spolupráce s italskými pražírnami a distribuce kávy v tuzemsku byla dobrým odrazovým můstkem k dalšímu poznávání. S kávou totiž roste chuť. A u mě to byla hlavně chuť proniknout do světa arabic a nových odrůd víc a víc.

Baristické soutěže (2x druhý vicemistr ČR v přípravě kávy v profesionální kategorii České barmanské asociace) a zřízení celkem tří vlastních kaváren bylo logickým vývojem mé kávové kariéry.

Časem jsem ale zjistil, že více mě baví tvořit vlastní kávové směsi, využívat špičkové farmy a s kávou obchodovat. Proto šly kavárny stranou a nyní se zaměřuji výhradně na obchod, a to s jediným cílem - dopřát lidem opravdu exkluzivní zážitky. Nakupuji kávu přímo u prověřených farmářů, spolupracuji s rodinnou pražírnou s nejpoctivějšími standardy a mohu se naplno soustředit na zákazníky.

K těm nově nepatří jen restaurace, lázně, kavárny a firmy, ale i každý, kdo dočetl až sem nebo navštíví náš e-shop. Přeji vám krásné chvíle s dobrou kávou.

Restaurace, kavárny, firmy, lázně. Všichni provozovatelé, kteří do nás vložili svou důvěru, jsou spokojení. A proto jsme se rozhodli nabídnout naši exkluzivní kávu i koncovým zákazníkům prostřednictvím e-shopu. S touto změnou strategie je spojená i změna loga a celého konceptu webu. Jsme rádi, že jste dočetli až sem a přejeme vám krásné chvíle s dobrou kávou.

Logo bez pozadí.png
Kreslicí plátno 1.png
1888505_10202342534039064_22269yyyyy2598
bottom of page